Aktuality

Nové webové stránky

20.06.2018

V červenci 2018 jsme spustili tyto nové webové stránky, na kterých najdete aktuální informace za našeho vinařství i Vinařského dvora. Také si můžete objednat víno prostřednictvím našeho malého e-shopu.

Cimbálové večery na Fuzgruntech

04.02.2019

 Přátelé, kamarádi, drazí zákazníci a hosté.

Dlouho se na aktualizace našich stránek nesáhlo, ale věřte, že to není tím, že by nebylo o čem psát, nebo bychom snad ani nechtěli. Spíš pracovní i soukromé vytížení zapříčinilo tento nedostatek. Dnes bych ho ale rád napravil. A to pozvánkou.

Po celý červenec a srpen 2019 Vás srdečně zveme do našeho Vinařského dvora Fuzgrunty na ,,Úterní cimbálové večery s cimbálkou Notečka." Bližší a hlavně přesnější informace budou k dispozici již brzy. 

Otevíráme!!!

28.03.2019

 Přátelé, kamarádi, drazí zákazníci,

právě tento víkend, pátkem 29.3. otevíráme náš Vinařský dvůr Fuzgrunty. Nová vína už se v lahvích nemohou dočkat, až je někdo otevře a vychutná, škvarková pomazánka i sýry přijdou také. Už chybíte jen Vy.

Těšíme se na Vás

Prosíme o pomoc

28.03.2019

 Drazí zákazníci, kteří si od nás objednáváte víno na základě emailu, který rozesíláme. Poslední dobou se nám množí stížnosti, že přestáváme rozesílat nabídky. 

Není to tak, nabídku posíláme stále. Je ale velice pravděpodobné, že Vám email padá do spamu. Jelikož posílám tyto maily hromadně, jsou na mě mnohé mailové programy alergické a automaticky zprávy od nás končí v nevyžádané poště.

Prosím tedy Vás všechny, kteří máte pocit, že jsme na vás s rozvozem zapoměli. Podívejte se v emailu do kolonky spam, jestli tam náhodou zpráva od nás není. Pokud ano, nezapomeňte ji označit ,,NENÍ SPAM" aby vám příště dorazila již v pořádku.

Děkuji

Tomáš Valluch

www.fuzgrunty.cz na Facebooku
TOP